Firma olarak çeşitli amaçlar için kişiler verileri toplayabiliriz. Toplanan kişisel verilerin ne için ve ne şekilde toplandığını nasıl şekilde korunduğunu detaylı şekilde aşağıdaki metinde açıkladık.

Üyelik ve mağazamızda alışveriş yapmak için üyelerimizden kendileri ile ilgili bir takım bilgileri ( isim, soyisim, telefon,adres, e-posta) işimizin gereği toplamaktayız. Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine kampanyaları, yeni ürünler hakkında bilgileri ve promosyon teklifleri gönderebilir. Mağazamız üzerinden müştelerilerimizin yaptığı alışverişlerin onay süreçlerinde, üyelerimiz tarafından sitemizin elektronik ortamda sunulan bilgileri kullanıcı sözleşmesi gereğince üçüncü kişilere asla açıklanmamaktadır.

Sistemimiz ile ilgili oluşan sorunların ve hizmeti alırken ortaya çıkan uyuşmazlıkların hızlı şekilde çözüme kavuşması için firmamız Ip adresinizi kaydetmektedir. IP adresleri kullanıcıları genel şekilde tanımlamak ve demografik bilgileri toplamak için kullanılabilir.

Firmamız gizli bilgileri kesinlikle ama kesinlikle özel ve gizli tutmayı ve bir sır gibi saklamayı bunun yükümlülüğünü addetmeyi yetkisiz kullanımını ve üçüncü bir kişiye ifşasını önlemeyi taahhüt etmektedir.